close

Zapraszamy do kontaktu

TELEFON: 505 099 288

Biblia w pudełku - pamiątka I Komunii Św. - KB02

Biblia w pudełku - pamiątka I Komunii Św. - KB02

Cena: 225 PLN
Ilość sztuk:

PAMIĄTKA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

DUŻA BIBLIA W BIAŁYM PUDEŁKU/ETUI Z DOWOLNYM NADRUKIEM NA METALOWEJ BLASZCE

BIBLIA - PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU

Wymiar pudełka to 290x350mm

Wymiar bibli  200 x 285 mm

Okładka bibli - oprawa twarda

Ilość stron - 1416 stron

Biblia jest wyjątkową, limitowaną edycją. Zawiera  121 ilustracji Gustave’a Doré i nawiązuje do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Bogato zdobiona twarda okładka, złoty ornament, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają wyjątkową dbałość o szatę graficzną i wyróżniają tą Biblię od innych wydań dostępnych na rynku. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo czytelny i przyjazny dla Czytelnika krój pisma i wielkość czcionki.

Ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu w tłumaczeniu bpa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.

Elegancka bordowa oprawa ze złoceniami.

Posiada bezcenną wartość duchową ze względu na zawartość osobistego błogosławieństwa Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają Słowo Boże.

W proponowanej edycji Biblii znajduje się 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań.

Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego z okazji kanonizacji Papieża Polaka.

Jak zamawiać:

-  wybrać wzór (wzory poniżej) i przesłać wytyczne na maila z opisem wykonania nadruku na pudełku (aluminiowej blaszce)

- na podstawie wytycznych zostanie przygotowana wizualizacja projektu i przesłana do akceptacji (Czas przygotowania wizualizacji około 2 dni robocze)

- po akceptacji grafiki dokonać przelewu lub wybrać inną formę płatności

- oczekiwać przesyłki z zamówionym przedmiotem,

 

   

 

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Wyzwolenia 2,

41-103 Siemianowice Śląskie

mail

e-mail:

e-mail: biuro@mkgraphic.pl

telefon

telefon:

telefon:505 099 288